Panevėžio mieste analogų neturintis renginys!

Panevėžio mieste analogų neturintis renginys! Jau rugsėjo 28-ąją dieną šalia prekybos centro ,,RYO“ vyks pirmasis Panevėžyje naktinis 3×3 gatvės krepšinio turnyras, organizuojamas Aukštaitijos krepšinio mokyklos kartu su Panevėžio Jaunimo reikalų taryba ir atviruoju jaunimo dienos centru. Tokio tipo krepšinio turnyrai vis labiau populiarėja pasaulyje ir Lietuvoje, tad buvo nuspręsta ir panevėžiečius supažindinti su šia išskirtine atmosfera.

Auksinio rudens vakarą, nuo 19 valandos visi jaunuoliai nuo 16-os metų kviečiami varžytis šiame krepšinio turnyre nemokamai. Turnyras skirtas skatinti jaunimo užimtumą netradicinėse miesto vietose ir yra dalis mobilaus darbo su jaunimu Panevėžio mieste. Panevėžio miesto jaunimo tarybos iniciatyva šis projektas buvo atidarytas neeiliniu pikniku jaunimui siauruko perone ir dabar keliasi į automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje kas vakarą buriuojasi jaunimas.

 Krepšinio šventėje bus įrengta „chill“ zona patogiam rungtynių stebėjimui. Šios zonos įranga rūpinasi ,,Maistas sportui“ prekybos tinklas. Stebėti bus ką, į turnyrą jau užsiregistravo 20-imt komandų, siekiančių tik nugalėtojų trofėjaus! Dalyvaus net tik Panevėžio miesto gyventojai, bet ir atvyks komandos iš gretimų rajonų, taip pat ir sostinės. Jau pasibaigus 3×3 krepšinio sezonui tokių rungtynių trūksta, tad šis turnyras yra puiki proga užbaigti sezonui ir pasisavinti vieną paskutiniųjų trofėjų. Renginio metu kava šildys Julius Meinl kavinė. Prizais rūpinsis įmonės RYO, Gūrų šeimos bravoras, Yerbamate.lt, vaikų žaidimų kambarys Sraigė, EMbazė bei Aukštaitijos krepšinio mokykla. Laukia gera nuotaika, puikios emocijos ir smagus laikas būryje bendraminčių.