Panevėžio mieste sezonas jau pradėtas

Ketvirtadienio vakarą, Panevėžio Mykolo Karkos mokykloje įvyko Aukštaitijos krepšinio mokyklos naujojo sezono Panevėžio mieste atidarymo renginys! Čia visa mūsų bendruomenė susitiko pasiruošti naujiems iššūkiams, išsikelti naujus tikslus ir susipažinti su naujais nariais. Kartu su tėveliais atvykę mažieji krepšininkai susitiko su naujais treneriais, kurie jau nekantrauja pasidalinti savo sukaupta patirtimi.
Renginio metu netrūko ir siurprizų! „Lietkabelis dance team“ šokėjos ir „Lietkabelio“ atstovai sukūrė tikrą profesionalių rungtynių atmosferą, kuria mėgavosi visi. Vaikai, kartu su tėveliais ir treneriais pademonstravo savo krepšinio sugebėjimus estafetėse ir krepšinio rungtynėse. Taip pat, tėveliams buvo pristatyta šio sezono vizija, planai ir naujas kolektyvas. Džiaugiamės, jog naujasis krepšinio sezonas į mūsų mokyklą pritraukia dar daugiau mažųjų krepšininkų! Kol tėveliai pažindinosi su kolektyvu, AKM simbolis – liūtas AKiMas prisijungė prie krepšinį žaidžiančių auklėtinių.
Šio sezono tikslai – patys aukščiausi. Visą vasarą sunkiai dirbę ir pildę savo kolektyvą aukščiausio kalibro treneriais, esame pasiruošę puikiam ir sėkmingam sezonui. Treneriai, kartu su mažaisiais krepšininkais, jau pradėjo treniruotis. Tikimės, jog šis sezonas atneš dar daugiau pergalių ir gerų emocijų!
Aukštaitijos krepšinio mokyklos direktoriaus Žydrūno Kuodžio mintys:
1. Kaip sekėsi ruoštis naujajam sezonui? Ar visa mokykla jau pasiruošusi naujiems iššūkiams?
Pasiruošimas vyko ganėtinai sklandžiai. Jau turime sutartis su dauguma sporto šalių, kuriose planuojame darbuotis, papildėme trenerių kolektyvą garsiomis pavardėmis ir tikimės, kad trenerių patirtis padės mums žengti dar vieną didelį žingsnį į priekį. Iššūkiams esame pasiruošę. Jų šį sezoną priimsime dar daugiau.
2. Kokių naujovių galima tikėtis šiame sezone? Kuo jis skirsis nuo ankstesniųjų?
Šis sezonas išsiskirs geresne kokybe. Visų pirma, stengsimės suorganizuoti kuo daugiau varžybų su tarptautiniais varžovais, taip siekdami sukaupti dar daugiau patirties. Taip pat, moksleivių krepšinio lygoje startuosime jau su 2 komandomis.
3. Ko palinkėsite naujiesiems AKM auklėtiniams?
Palinkėsiu kantrybės, sėkmės, kuo mažiau traumų bei kuo aukštesnių tikslų.