Partnerių gretas pildo sodyba ,,Nikolajevka“!

Aukštaitijos krepšinio mokykla siekia suburti aktyvią ir darnią bendruomenę, kurios centre – vaikas ir jo pasaulis. Turint viziją ir tikėjimą, kad darnūs tarpusavio santykiai yra pamatas drauge siekti aukščiausių rezultatų ir peržengti net manomas savo galimybių ribas, nuolat tobūlėjanti krepšinio mokykla, džiaugiasi, kad sėkmingai pildo partnerių gretas. Vienas pagrindinių mokyklos tikslų – įrodyti, kad jauni žmonės, labai tikėdami savo svajone gali suburti didžiulę bendruomenę bendram tikslui – ugdyti sportišką bei išsilavinusią visuomenę ir dalis to yra naujieji partneriai – kaimo turizmo sodyba Nikolajevka, esanti 15 km į pietryčius nuo Panevėžio miesto.

Ši partnerystė leis visai Aukštaitijos krepšinio mokyklos bendruomenei naudotis išskirtinėmis sąlygomis šioje sodyboje, kurioje yra visi patogumai. Kiekvieną namą supa ypač gražiai apželdinta aplinka ir yra įrengta tinklinio ir krepšinio aikštelė, o sodybos tvenkinyje galima žvejoti, maudytis ar net paplaukioti valtimi. Sodybos teritorija – atoki, atskirta nuo aplinkinių akių, todėl čia mielai gali leisti laiką šeimos ir kompanijos, ieškančios tiek ramybės, tiek pramogų.

Aukštaitijos KM jau rengė čia seminarus ir artimiausio sezono planus, tad partnerystė – puikios galimybės ir nuostabi vieta atrakcijoms, staigmenos bei darbui ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams. Džiaugiamės, kad Nikolajevka – kaimo turizmo sodyba yra greta mūsų, visada mūsų laukia bei garantuoja malonų priėmimą, puikų poilsį ir gerą nuotaiką. Dėkojame sodybai už šiltą priėmimą!