Aukštaitijos krepšinio mokyklos bei KK Nevėžis organizuojamas projektas BE PYKČIO keliauja toliau

Per baltus pusnynus krepšinis atkeliavo ir į Kėdainių „ Ryto “ progimnaziją

Krepšinio klubo „ Nevėžis “ organizuojamas projektas „Be pykčio“ drauge su „ Aukštaitijos krepšinio mokykla “ aplankė Kėdainių „ Ryto “ progimnaziją, kurioje vyko fantastiškos 3 prieš 3 krepšinio kovos dėl čempionų titulo bei pačios didžiosios galimybės žaisti SUPER finale Kėdainių arenoje!

Šiltas sutikimas sušildė šaltą rytą

Nors už lango tvyrojo tikros žiemos nuotaikos, jaukioje sporto salėje netrūko nei dalyvių, nei žiūrovų. Vos įžengusius ant parketo „Aukštaitijos krepšinio mokyklos“ organizatorius pasitiko ilgametis kūno kultūros mokytojas bei didžiulis būrys paslaugių krepšininkų, kurie pasiūlė šiltos arbatos. Po itin greito techninio pasiruošimo, vyko komandų registracija, kuri savo dviženkliu skaičiumi nenusileido ramygaliečiams.

Krepšininkai – į teisėjo poziciją!

Šį kartą kėdainiškius aplankė krepšinio klubo „ Nevėžis “ krepšininkai: nuožmusis įžaidėjas iš JAV Adante Joshua Parker bei lengvasis kraštas, NKL čempionas, rokiškėnas Gintautas Matulis. Abu ilgamečiai žaidėjai buvo sutikti ovacijomis ir drąsiai stojo į pačias atsakingiausias teisėjų pozicijas. Gaila, tačiau šį kartą nedalyvavo nei viena merginų komanda.

Ant parketo užvirė tikros kovos

Ne paslaptis, jog kaip ir kiekviename sporte, noras laimėti užverda nuo pat pirmos akimirkos. Dėl gausaus komandų skaičiaus, krepšininkai žaidė minuso sistema, kuri lemė kritimą po patirto pralaimėjimo arba keliavimą į sekantį etapą. Po daugybės kėlinių, švilpukų, ginčų, sėkmių ir nesėkmių, pagaliau buvo aiškūs nugalėtojai, pelnę teisę dalyvauti SUPER finale. Pirmąją vietą užėmė komandos „ Gucci Gang “ vaikinai – tai Rytis Sinickas, Jokūbas Vizgirdas bei Jorūnas Stanevičius. Ne mažiau laiminga buvo ir antrąją vietą pelniusi „ 37 “ komanda: Karolis, Nedas ir Airidas Paulauskas. Trečiąją  vietą garbingai apgynė „ Abrikosai „ , kuriai atstovavo Dovydas Šukys, Pijus Novašinskis bei Lukas Rudėnas.

Tradicija tapęs baudų ir tritaškių konkursas

Baudų ir tritaškių metimo konkursai – būtini šio projekto akcentai. Šį kartą tritaškių zonoje laimė nusišypsojo Augustui Kapočiui, įmetusiam net 5 tritaškius be prametimo ir nukovusiam net patį Adante Joshua Parkerį! Taikli ranka nesudrebėjo ir Pijui Novašinskui, kuriam baudų metimai nesukėlė didelių problemų. Abu krepšininkai pateko į SUPER finalą, kuriame varžysis su mokyklų taikliausiais.

Šventinės nutaikos nenuslėpsi

Kalėdos – bene gražiausia metų šventė. Kartu su jomis į namus atkeliauja šviesa, gerumas, gražios emocijos. Tegul didžiosios metų šventės šešėlyje nepalieka nei vieno. „ Aukštaitijos krepšinio mokykla „ kartu su krepšinio klubu „ Nevėžis „ kviečia sutikti jas džiugiai, be pykčio, visiems drauge. Juk apie tai mums ir kalba šis projektas.