Pergalė Moksleivių krepšinio lygoje!

Pirmoji Moksleivių krepšinio lygos sezoną šiemet atidarė ,,Aukštaitijos KM- Adorma Roletai Jums” ekipa. Komanda dalyvauja U13 čempionate ir trečiadienio vakarą susitiko su pirmaisiais varžovais iš Šiaulių ,,Saulės krepšinio akademijos”.

Rungtynės prasidėjo mums labai nenaudingai ir nesugebedami Aukštaitijos KM krepšininkai pabusti ir susikaupti pirmąjį ketvirtį pralaimėjo rezultatu 6-14. Po patirto šoko ekipa įgavo pagreitį ir antrajame kėlinyje varžovams leisdami įmesti 4 taškus ir patys pelnydami 11 prisivijo varžovus. Prie komandos spurto labiausiai prisidėjo Arnas Augustinavičius pelnęs net 7 taškus kėlinyje.

Trečiasis ketvirtis buvo lygus pasižymint A. Liandzbergui rezultatyvumu, o komandai puikiai besiginant. Po atkaklaus paskutinio kėlinio Aukštaitijos KM- Adorma Roletai Jums” ekipa džiaugėsi pergalę, rezultatu 48-45. Tai buvo pirmoji šio sezono oficiali kova ir pirmoji pergalė. Treneris po pergalės negalėjo nuslėpti džiaugsmo ir teigė jog ateityje tikisi dar didesnio komandos palaikymo rungtynėse.

Rezultatyviausi komandoje buvo Arnas Augustinavičius (18 t.) ir Arnas Liandzbergas (17t.). Gynyboje, kaip visada laiku ir vietoje atsirandantis , puikiai pasirodė Dovydas Vaivada.