Praėjusi savaitė buvo išties džiaugsminga! Ilgai laukta pergalė po pratęsimo Moksleivių krepšinio lygoje, AKiMo kelionės Šiauliuose ir Panevėžyje, kartu su Kėdainių ,,Nevėžiu“ lankėmės dar vienoje mokyklose ir tėvelių rinktinės kovos

Didžiausią naujieną pateikė Aukštaitijos KM- DnD autodalys iškovoję pergalę prieš Panevėžio KKSC-1 po pratęsimo. Tai jau trečia pergalė iš tiek pat galimų, treneris tikisi šios serijos nenutraukti kiek įmanoma ilgiau ir džiaugiasi savo auklėtinių įdėtomis pastangomis. Treneris išskiria du žaidėjus, Arną Augustinavičių ir Arna Liandzbergą, įmetusius daugiau nei pusę komandos taškų ir pasiekusius asmeninius rekordus. Kita mūsų komanda Moksleivių krepšinio lygoje vis dar neranda pergalių recepto, bet šie metai skirti įgyti patirties kovose su gerokai vyresniais krepšininkais ir tai puikiai pasitarnaus ateityje.

Trenerio Audriaus Stašaičio auklėtiniai taip pat neatsilieka rungtynėmis ir vėl susirėmė ragais su SK ,,Mintis“ krepšininkais. Džiaugiamės matydami A. Stašaičio kariaunos tobulėjimą ir pasiryžimą kovoti.

Kartu su Kėdainių ,,Nevėžiu“ ir Ignu Labučiu lankėmės Labūnavos mokykloje, kurioje sulaukėme didelio moksleivių dėmesio ir nešėme gerų emocijų bangą. Mokykloje vykusiame 3×3 krepšinio turnyre, išsiaiškinus nugalėtojus apdovanojome juos ne tik rėmėjų prizais, bet ir patekimu į didįjį projekto finalą Kėdainių Arenoje! Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio projekto ir matyti, kaip moksleiviai džiaugiasi galėdami bendrauti su profesionalais krepšininkais.
AKiMas vyko į Šiaulių darželius ir linksmino ištisas minias vaikų! Šiauliuose sulaukėme didelio dėmesio ir su AKiMu susitiko daugiau nei 500 vaikų! Džiaugiamės galėdami nešti geras emocijas vaikams. Taip pat AKiMas apsilankė ir viename didžiausių Panevėžio darželių ,,Kastytyje“, kuriame taip pat sulaukė didžiulio dėmesio ir vaikų juoko. Esame laimingi galėdami pradžiuginti ne tik vaikus, tačiau ir darželių auklėtojas!
Tėvelių kariaunai savaitė buvo išties sunki. Rungtynės su Panevėžio spaudos komanda ,,Jūsų Panevėžys“ baigėsi kiek netikėtai. Tėveliai kovojo ir rodė savo pretenzijas į pergalę, bet varžovų garvežys nebuvo sustabdytas. Sveikiname Tėvelių rinktinę nepasiduodant!

Kas toliau? Pradėjome dirbti galybėje naujų darželių, Berčiūnų mokykloje, darželinukų akademijoje ir Laukiame visų norinčių prisijungti prie šios didžiulės Aukštaitijos KM bendruomenės, kurioje vietą ras ne tik vaikai bet ir suaugusieji! Jau netrukus dar daugiau naujienų!