Pralaimėjimas Vilniuje užbaigė Aukštaitijos KM I „Megamas“ krepšininkų kelionę MKL U12 čempionate.

Šiandien, mūsų akademiją atstovaujanti komanda, svečiavosi Vilniuje, kur Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 čempionato B diviziono papildomo etapo rungtynėse siekė pergalės prieš „Sostinės KM“ VI jaunuosius sportininkus.

Rungtynes rezultatu – 36:61 (2:13, 10:14, 8:20, 16:14), o seriją 1-2 „Megamo“ krepšininkai pralaimėjo ir baigė savo pasirodymą MKL U12 čempionate.

Tai buvo paskutinės šio sezono MKL rungtynės T. Taučiaus treniruojamai komandai. Labai aktyvi varžovų gynyba nuo pat pirmojo kėlinio užkirto visas galimybes kovoti dėl pergalės. Nors antrasis rungtynių kėlinys buvo apylygis, tačiau namuose žaidę vilniečiai neleido panevėžiečiams mažinti atsilikimo ir išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose iki pat ketvirtojo kėlinio sirenos.

Aukštaitijos KM I „Megamas“: Vakaris Tvaskus – 8; Tadas Pranaitis – 7; Lukas Likpetris – 6; Tadas Jasiūnas, Dominykas Skrebė ir Martynas Balčiūnas po – 4; Ignas Navarkas – 3.