Prasidėjo dieninė krepšinio-pramogų dienos stovykla Panevėžio mieste (dar galite registruotis)

Šios savaitės pradžia – ypatinga! Pirmadienį Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje startavo Aukštaitijos krepšinio mokyklos vaikų vasaros dienos krepšinio-pramogų stovykla! Nuo pat pirmos stovyklos dienos vaikai yra užimti begale skirtingų ir įdomių veiklų. Kiekvieną dieną mažieji krepšininkai išbandys kažką naujo, o mes kviečiame sužinoti, ką gi jie nuveikė per pirmąsias dvi dienas.
Vakar buvo pirmoji stovyklos diena. Rytą vaikai pradėjo nuo susipažinimo su treneriais Karoliu Janoniu ir Mantu Matevičiumi ir, žinoma, vieni su kitais. Vėliau vaikai buvo supanžindinti su stovyklos taisyklėmis ir pagrindiniu tikslu – smagiai ir naudingai praleisti vasarą, žaisti krepšinį bei pramogauti. Prieš aktyviąją dalį visi kartu susirinko bendrai nuotraukai.
Pasistiprinus, prasidėjo tikrasis pasiruošimas stovyklai. Mažieji krepšininkai įsirengė savo bazes ir nusipiešė vėliavą, kuri simbolizuos šią stovyklą. Yra vėliava – reikia ir šūkio! Bendrai sugalvoję savo šūkį vaikai surengė prisistatymą ir taip susipažino dar artimiau. Tačiau stovykloje svarbu ne tik praktika, bet ir teorija. Vaikai susipažino su krepšinio taisyklėmis, dalyvavo teorijos pamokėlėje, o savo žinias pademonstravo linksmame klausimyne.
Po pietų vaikus aplankė kinologai, kurie supažindino vaikus su savo augintiniais. Vaikams buvo ypač smagu patiems žaisti su gyvūnais. Visada smagu sužinoti kažką naujo apie geriausius žmogaus draugus. Po pramogų atėjo laikas rimtam darbui – krepšinio technikos treniruotei. Treneriai padėjo pastebėti ir ištaisyti kiekvieno krepšininko klaidas bei davė naudingų patarimų, kurie pravers ateityje. Po šitokios gausybės veiklų vaikai turėjo laiko šiek atsikvėpti, pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais bei pažiūrėti filmukus.
Vakare vaikai galėjo pasijausti kaip profesionalūs krepšininkai, kurie treniruojasi net kelis kartus per dieną, vakarinė treniruotė buvo skirta vaikų testavimui, įgūdžių analizei ir tobulinimui. Taip pat vienas iš stovyklautojų Eimantas Serba vakar šventė savo gimtadienį. Stovyklos draugai palinkėjo „būti geru snaiperiu ir uždirbti daug pinigų“. Galiausiai diena pasibaigė stovyklautojų įšventinimo ceremonija, kurioje vyko šokių kovos ir bendras masinis šokis.
Antrosios stovyklos dienos rytas prasidėjo mankšta, po kurios vyko 3X3 krepšinio turnyras. Kadangi oras pasitaikė prastas, vaikai liko viduje. Tačiau ir čia netrūko linksmybių. Vaikai surengė mūšį ant čiužinių su pripučiamais ginklais. Po linksmybių atėjo metas vėl prisiminti krepšinį. Šiuokart vaikai, padedami fizinio rengimo trenerio, stiprino savo ištvermę, jėgą ir bendrą fizinį pasiruošimą. Po sunkios treniruotės mažieji krepšininkai ilsėjosi, pietavo, žiūrėjo filmą ir dalinosi įspūdžiais bei ruošėsi pirmąjai išvykai. Visi drauge iškeliavo pas mūsų draugus – vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų laisvalaikio erdvę GoJump. Paskutiniąsias dienos jėgas vaikai atidavė šokinėdami ant batutų.
Štai taip praėjo pirmosios dvi stovyklos dienos. Tačiau stovykla dar net neįpusėjo. Jau rytoj vaikų laukia susitikimas su profesionaliais krepšininkais, mokslininku, krepšinio istorijos pamoka ir dar daugybė įvairiausių veiklų.