Praūžė #2 Dobele 3×3 krepšinio lygos etapas!

Ketvirtadienio vakarą praūžė antrasis ,,DOBELE Lietuva” 3×3 krepšinio lygos etapas. Turnyre viso pasirodė net 13 komandų! Visos jos rinko taškus finalinėms kovoms. Turnyro metu vyko Maistas Sportui baudų konkursai, buvo įrengtos Chill zonos ir gerą nuotaiką palaikė muzika.

Vyriausioje grupėje rungtyniavo 5 komandos. Trečiąją vietą iškovojo ekipa ,,Latviai”, antrąją vietą iškovojo ,,Sakalai”, pirmąją vietą užėmė ir čempionais tapo ,,2 ir dar vienas”. Naudingiausiais turnyro žaidėjais ir apdovanoti specialiais Maistais Sportui prizais buvo net 2 krepšininkai iš prizines vietas užėmusių komandų. Naudingiausiais žaidėjas tapo Matas Dagys (,,Sakalai”) ir Simas Bručas (,,2 ir dar vienas”).

Viduriniojoje grupėje varžėsi taip pat penkios komandos. Trečiąją vietą užėmė ,,Senjorai”, antrąją – ,,Bosai”, čempionais tapo komanda ,,Pasvalys”. Naudingiausiu grupės žaidėju buvo išrinktas Augustas Urmonas (,,Pasvalys”).

Trečiojoje grupėje varžėsi 3 ekipos ir čempionais šį kartą tapo ekipa ,,Bangos”. Naudingiausiu grupės žaidėju išrinktas Dominykas Skrebė (,,Bangos”).

Turnyras puikiai parodė koks populiarus yra 3×3 krepšinis Lietuvoje, supažindino sportininkus su taisyklių išskirtinumais ir prisideda prie sportininkų greitų sprendimo priėmimo bei individualių įgūdžių lavinimo. Džiaugiamės galėdami būti pirmieji regione vasaros metu ruošiantys krepšininkus šiai olimpinei sporto šakai.