Praūžė pirmasis ir analogų neturintis naktinis krepšinio turnyras Panevėžyje!

Nors visą diena pliaupęs lietus išgąsdino komandas iš tolimesnių miestų, tačiau dauguma komandų oro nepabūgo. Komandos susirinko iš Panevėžio, Kauno, Vilniaus, Krekenavos ir kitų miestų. Viso renginio metu tvirojęs rūkas tik dar labiau padėjo visiems susirinkusiems pajusti gatvės krepšinio suteikiamą džiaugsmą bei atmosferą.
 Renginį atidarė jaunimo reikalų koordinatorė Aušra Burbienė, kuri taip pat pristatė mobilų darbą su jaunimu ir paragino visus susirinkusius dalintis užimtumo idėjomis. Viso renginio metu jaunuoliai drąsiai dalinosi savo mintimis ir norais bei pageidavimais ateičiai. Šiuo renginiu pavyko įrodyti vietiniam jaunimui, jog net rudens vakarais Panevėžyje yra ką veikti! 

Gausybė kavos iš Julius Meinl kavinės esančios PC ,,RYO“ šildė visus susirinkusius ir padėjo sukurti šventišką nuotaiką. Renginio metu nuolat vyko skirtingos rungtys, kurių metu dalyviai bei žiūrovai galėjo laimėti šildančius kavos puodelius. Maistas sportui pasirūpino „chill“ zona, kurioje žiūrovai smagiai leido laiką. Turnyras vyko dvejose amžiaus grupėse, 16-17 metų amžiaus jaunuoliai ir 18+ suaugusieji. Pirmojoje grupėje vyko aršios kovos ir visi norėjo nugalėti, o į finalą iškopė komanda Tetra ir Apaštalai. Po įnirtingos kovos finale nugalėtojais tapo svečiai iš Krekevanos, komanda ,,Apaštalai“. Čempionų, kaip ir visų prizininkų laukė Charlie pizza kavinėje šventinė vakarienė, Gūrų šeimos bravoro gira, RYO kuponai apsipirkti prekybos centre, Em Bazė dovanos, Panevėžio Bendruomenių rūmų dovanos taip pat ir Maistas sportui lauktuvės. 

Vyriausiųjų grupėje pogrupių čempionai po pusfinalio kovojo dėl prizinių vietų. Dėl 3-ios vietos kovojo komandos ,,Varškėtukai“ su ,,Tetra“, tačiau jaunieji ,,Tetros“ atstovai nusileido ir 3-ąją vietą iškovojo komanda ,,Varškėtukai“. Finale susitiko daugkartiniai 3×3 turnyrų čempionai komanda ..Adorma-roletai Jums“ su kopiančią į viršūnę komanda ,,Jaunimas“. Po be galo aršaus finalo, gausybės emocijų ir išlieto prakaito 1 taško skirtumu nugalėjo komanda ,,Adorma-roletai Jums“. Po rungtynių komanda ,,Jaunimas“ teigė, jog jau artėja link pergalės prieš ,,Adormos“ komandą ir tiki, kad greitai nukarūnuos ilgamečius „gatvės karalius“. Apdovanojimus teikęs Panevėžio miesto tarybos narys Rimantas Narkevičius džiaugėsi renginio sėkme ir patikino, jog tai gali tapti tik dar didesnių renginių ir jaunimo pritraukimo instrumentu. Iki susitiko artimiausiuose Aukštaitijos krepšinio mokyklos renginiuose bei treniruotėse! 

Nuotraukų albumą rasite čia:
http://bit.ly/2mjUT2P