Prie Aukštaitijos KM kolektyvo prisijungė naujas treneris, buvęs aukščiausio lygio profesionalus krepšininkas Darius Griškėnas!

Aukštaitijos krepšinio mokyklos kolektyvą papildė dar vienas treneris !
Sezonui jau perkopus į antrąją pusę AKM trenerio rolėje debiutavo puikiai visiems žinomas, gimęs ir užaugęs Panevėžyje buvęs aukščiausio lygio profesionalus krepšininkas Darius Griškėnas. Darius buvo profesionalus krepšininkas eilę metų žaidęs aukščiausio lygio krepšinį NKL, LKL bei užsienio šalių lygose. Šiuo metu krepšinį jau žaidžiantis mėgėjiškai, savo malonumui, atstovaudamas Aukštaitijos Akmenų komandą. Lietuvos edukologijos universitetą pabaigęs krepšininkas savo patirtimi bei sukauptomis žiniomis dalinsis treniruočių metu.

Uždavėme kelis klausimus naujajam treneriui:

Kada pirmą kartą susižavėjai krepšiniu?
Krepšinį pradėjau žaisti gana vėlai, 8 klasėje. Treneris atėjęs į mokyklą pakvietė lankyti treniruotes, nuo to laiko krepšinis atsirado mano gyvenime.

Trumpai apie savo kaip krepšininko karjerą..
Karjerą pradėjau RKL, kur žaidžiau už Pasvalį, po to du metus žaidžiau NKL už Pakruojį ir vėl už Pasvalį, tada su pertraukomis 6 sezonus LKL už Lietkabelį, teko kelis kartus pabuvoti Lietkabelio kapitonu. Du sezonus žaidžiau už Pieno Žvaigždes, paskutiniai sezonai buvo praleisti Joniškyje ir Marijampolėje, šį sezoną pradėjau Prancūzijoje, bet gavau rimtą trauma ir teko baigti sezoną vos jam prasidėjus. Esu du kartus laimėjęs NKL čempionatus žaisdamas už Pieno Žvaigždes ir Marijampolės komandas.

Kas Tave labiausiai žavi krepšinyje?
Krepšinis tai greitas, fiziškas, daug kontakto, mąstymo reikalaujantis žaidimas. Azartas, noras laimėti ir aišku meilė šiam žaidimui labiausiai ir žavi.

Kaip dažniausiai leidi savo laisvalaikį?
Šiuo metu bandau atsigauti po traumos, daug laiko praleidžiu treniruoklių salėje, einu pamėtyti, po truputi bandau pradėti treniruotis pilna jėga. Prisijungiau prie Aukštaitijos Akmenų komandos, kurioje žaidžia daug mano draugų, žaidžiame MML pirmenybėse ir jau patekome į finalinį ketvertą, taip pat aukščiausioje miesto lygoje žaidžiu už Euforija-Lauda Motors komandą. Mano laisvalaikis visada yra aktyvus, mėgstu daug vaikščioti, patinka gamta, vanduo. Vasara stengiuosi atsiriboti nuo krepšinio, nes per sezono 8 mėnesius pradeda atsibosti, tai vasara su draugais du kartus per savaitę žaidžiame futbolą, taip pat mėgstu žaisti tinklinį bei važinėtis dviračiu.

Kaip nusprendei pradėti trenerio karjerą?
Visada galvoje sukosi mintys, ką veiksiu kai baigsiu karjerą, dabar gydausi rimtą traumą, tad pasitaikė puiki galimybė pradėti kažką naujo, tad tikiuosi savo žiniomis pasidalinti su AKM vaikais.