Prie mūsų draugų būrio prisijungė ir saldžioji CUKRINĖ VATA!


Aukštaitijos krepšinio mokykla gali pasigirti gausybe draugų bei partnerių. Jų turime pačių įvairiausių, o visai neseniai prie mūsų prisijungė tikri saldumynų ekspertai – „Cukrinė vata“! Nuo šiol mūsų jaunieji krepšininkai galės mėgautis pačiais skaniausiais desertais. Tiesa, tai padaryti jie jau spėjo – mokyklinukų bei darželinukų krepšinio čempionato finaliniams etapams „Cukrinė vata“ padovanojo įspūdingo didžio tortus! Vaikai liko be galo patenkinti, o mes džiaugiamės, jog galime bendradarbiauti. Kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų naujaisiais draugais. Pakalbinome pačią „Cukrinės vatos“ komandą.

  1. Kaip save pristatote? Papasakokite apie save.

„Cukrinė vata“ – tai keturių žmonių komanda, kuri mėgsta maistą ir iššūkius virtuvėje. Maisto gaminimas – tai tarsi meditacija, kurios metu gali išlaisvinti savo fantaziją, išreikšti savo puikią nuotaiką bei atskleisti kūrybiškumą. Veiklą vykdome Vilniaus mieste, tačiau norime pasidžiaugti, jog mūsų gaminamus skanėstus nori įsigyti žmonės ir iš kitų Lietuvos miestų.

Cukrinės vatos idėja gimė beveik prieš metus, saulėtą vasaros dieną, jaukioje Vilniaus kavinukėje. Įsisiubavus diskusijai apie verslo galimybes Lietuvoje supratome, kad norime veikti, kad kiekvieno iš mūsų sugebėjimai ir turima patirtis skirtingose srityse gali tapti sėkmingu verslu, kuris tuo pačiu yra ir vienas iš mūsų bendrų pomėgių. Gyvenime esame skirtingų sričių specialistai, tačiau atradome, kas mus vienija – pomėgis suktis virtuvėje gaminant. Arba valgant.

  1. Nuo ko prasidėjo jūsų bendradarbiavimas su Aukštaitijos krepšinio mokykla?

Mūsų komandos narės Monikos brolis lanko Aukštaitijos krepšinio mokyklą ir ne kartą yra pasakojęs, kokie įdomūs ir linksmi renginiai pas Jus vyksta. Tuomet gimė idėja, kad mes galime juos šiek tiek pasaldinti. Kita mūsų komandos narė Ingrida – gimusi ir užaugusi Panevėžyje, todėl ilgai svarstyti apie bendradarbiavimą su Jumis tikrai nereikėjo. Norėjome nustebinti ir pradžiuginti gimtojo miesto gyventojus. Pabendravus su Jūsų mokyklos atstovais, visai ne už ilgo atvykome pas Jus į renginį ir kartu atgabenome pirmąjį tortą.

  1. Ar jau teko asmeniškai dalyvauti mūsų renginiuose? Jei taip, kokie įspūdžiai?

Kaip bebūtų gaila, dėl laiko stokos, dalyvauti visame Jūsų renginyje nepavyko, tačiau užteko tik keliolikos minučių, kad suprastume, jog Jūsų organizuojami renginiai tikrai įdomūs.

  1. Mūsų mokyklos vaikai jau lepinasi jūsų tortais. Ar jau teko girdėti atsiliepimų?

Didžiausias įvertinimas mums yra geri atsiliepimai. Jau tą pačią dieną, kuomet buvo skanaujami „Cukrinės vatos“ tortai, išgirdome tikrai ne vieną atsiliepimą, kad labai skanu. Po keletos dienų teko sulaukti ir skambučių, žinučių su klausimais kur ir kaip galima būtų įsigyti mūsų gaminamų desertų.

  1. Ar turite rimtesnių planų, pokyčių ateičiai? Jei taip, ar išsiduosite?

                      Pirmiausia, žinoma – augti ir tobulėti. Ir be abejo – vienas iš didesnių ir rimtesnių mūsų planų artimoje ateityje būtų kepyklėlės atidarymas. Ne kartą esame sulaukę klausimų – kur galima būtų įsigyti mūsų gaminamų desertų bei užkandžių, todėl labai norime šią galimybę suteikti visiems smaližiams.

  1. Ko palinkėtumėte mūsų bendruomenei?

Linkime Jums neblėstančio pozityvumo, energijos, užsispyrimo, mažiausių ir didžiausių svajonių išsipildymo. Kad tikslus, kuriuos esate užsibrėžę, pavyktų pasiekti su kaupu. Na ir be abejo – kuo daugiau saldžių ir skanių akimirkų gyvenime.