Prie mūsų draugų rato prisijungia ir Aukštaitijos mediena !

Aukštaitijos krepšinio mokyklos draugų ratas didėja! Prie mūsų prisijungė miškininkystės paslaugų įmonė „Aukštaitijos mediena“. Nors partnerystė dar visai šviežia, jau spėjome vieni su kitais susipažinti ir artimiau pabendrauti. „Aukštaitijos mediena“ rūpinasi miško kirtimo ir medienos ištraukimo paslaugomis visoje Lietuvoje, o visas jų teikiamų paslaugų asortimentas – sunkiai suskaičiuojamas. Džiaugiamės, jog turime tokių įvairių draugų. Visi kartu bendradarbiaudami galime pasiekti pačius aukščiausius tikslus.
Pakalbinome „Aukštaitijos mediena“ vadovą Darių Arlauską:
1. Kaip pristatote savo įmonę? Kokią veiklą vykdote?
„Aukštaitijos mediena“ – įmonė, teikianti visas paslaugas miškininkystės sektoriuje. Pagrindinė veikla – miško savininkų konsultavimas ir ilgalaikis investavimas į miško sklypus. Taip pat, perkame miškus išsikirtimui.
2. Nuo ko ir kaip prasidėjo jūsų ir Aukštaitijos krepšinio mokyklos bendradarbiavimas?
Mūsų bendradarbiavimas, manau, prasidėjo nuo susitikimo su Žydrūnu. AKM – tai stipri, perspektyvi, Aukštaitijos regione turinti daugiausiai sportuojančio jaunimo mokykla. Mano manymu, bendradarbiavimas su geriausiais veda sėkmingo tikslo link.
3. Ar teko dalyvauti mūsų renginiuose? Kokie įspūdžiai?
Taip, teko. Buvau maloniai nustebintas puikiu organizaciniu darbu, trenerių atsidavimu, nuostabiais ir itin talentingais mokiniais.
4. Kokiais prizais džiuginsite mūsų renginių dalyvius?
Mūsų bendras tikslo siekis dar visiškai šviežias. Apie tai turėsime nuspręsti susėdę prie derybų stalo.
5. Ko palinkėtumėte visai Aukštaitijos krepšinio mokyklai?
Linkime ir toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą, plėstis, išlaikyti puikų ir kvalifikuotą personalą ir, žinoma, neblėstančio atsidavimo savo darbui.