PRISIJUNK PRIE SPORTO IR IŠSILAVINIMO AKADEMIJOS!

Liepos mėnesį jubiliejinį dešimtąjį organizacijos gimtadienį paminėjusi Sporto ir Išsilavinimo Akademija neketina sustoti ir, remdamiesi savo ilgamete patirtimi, nori toliau siekti ambicingų tikslų. Prasideda naujas krepšinio sezonas, o su juo ir atsinaujinusios veiklos bei užsiėmimai, kurias Jums siūlo Sporto ir Išsilavinimo Akademija!

Užsiėmimai darželiuose

Pasitikdami naująjį krepšinio sezoną akademijos treneriai jau pradėjo darbuotis daugumoje Aukštaitijos regiono darželių. Be vykdomų treniruočių Panevėžio mieste, vaikai krepšinio paslapčių yra mokomi Pasvalio, Pakruojo, Anykščių ir Biržų miestuose, taip pat dalyje Panevėžio rajono miestelių (Krekenava, Ramygala, Dembava, Piniava, Pažagieniai). Skirtinguose darželiuose dirba šeši kvalifikuoti ir profesionalūs krepšinio treneriai, kurie į vaikus žiūri ne tik kaip į sportininkus, bet ir aktyvius, išsilavinusius bei iniciatyvius asmenis. Tai atsispindi ir akademijos vizijoje – suburti aktyvią ir darnią bendruomenę, kurios centre vaikas, jaunuoliai ir pasaulis. Be krepšinio užsiėmimų, Sporto ir Išsilavinimo Akademija taip pat organizuoja futbolo treniruotes darželinukams. Organizacijoje treniruotės grindžiamos 10 metų tobulinta sporto programa, kuri yra paremta moksliniais tyrimais ir ilgamečių mūsų partnerių ,,International Basketball University“ suteikta medžiaga. Taip pat labai vertinamas ir proceso tęstinumas baigus darželį, siekiant užtikrinti maksimalų sportininkų tobulėjimą.

Registracijos nuoroda į treniruotes darželinukams: https://forms.gle/MToW7Fxk8wMqkqE87

Moksleivių sportas

Šiemet Sporto ir Išsilavinimo Akademija turės daugiau nei dešimt skirtingų amžiaus kategorijų komandų, iš kurių keturios yra pasirengusios varžytis Moksleivių Krepšinio Lygoje ir viena savo pajėgumą bandys įrodyti Mažų Miestelių Lygoje. Į akademiją sportuoti yra renkamos grupės nuo pat pirmos iki dvyliktos klasės, tad kiekvienas naujai prisijungęs iš karto turės progą tobulėti su savo bendraamžiais. Komandoms, kurios nesivaržo MKL, yra rengiami vidiniai čempionatai, taip stengiantis palaikyti maksimalų rungtynių skaičių, jog jaunieji sportininkai pastoviai tobulėtų. O kol komandos vis dar laukia čempionatų starto, raginame prisijungti norinčius išbandyti save ir galbūt Jūsų jaunajam sportininkui pavyks išsiskirti, parodyti savo talentus krepšinio aikštelėje. Na, o tiems, kurie nori pamėginti save kitose sporto šakose, akademija organizuoja visiškai nemokamus beisbolo užsiėmimus mokyklinukams, kuriuose yra skatinama pažinti ir išbandyti šią sporto šaką, todėl visus susidomėjusius ir norinčius sportuoti kviečiame prisijungti! Dar turite laiko užpildyti NVŠ formą iki rugsėjo 22 dienos ir už treniruotes mokėsite mažiau.

Registruotis į krepšinio treniruotes mokyklinukams galite paspaudę ant nuorodos: https://forms.gle/mS1KimZJoBp2ERqs7

Užpildyti NVŠ formą raginame paspaudus čia: https://forms.gle/cMfgHyRrT1seAUYY7

Registracijos nuoroda į Sporto rėmimo finansuojamas softbolo treniruotes: https://forms.gle/eEdkvV7E4Rq289kP9

Renginiai

Verta paminėti, jog prisijungus prie Sporto ir Išsilavinimo Akademijos, Jūs gausite ne tik profesionalias treniruotes su galimybe sportuoti ir tobulėti. Dar viena labai svarbi šios organizacijos dalis – renginiai. Jų akademijoje yra organizuojama apsčiai, pradedant mažomis šventėmis darželiuose ir baigiant masiniais sporto renginiais Panevėžio mieste. Vienas tokių – Vasaros Sporto Festivalis #AKTYVUOKSAVE, kuris savo populiarumu sugebėjo pritraukti tūkstančius dalyvių. Taip pat didžiuojamės bendradarbiaudami su didžiausia krepšinio komanda mieste Panevėžio ,,Lietkabeliu“ ir džiaugiamės kartu organizuojamais krepšinio turnyrais bei galimybe Sporto ir Išsilavinimo bendruomenės nariams būti šalia geriausių krepšininkų mieste. Kad šie renginiai įvyktų, yra labai glaudžiai bendradarbiaujama su krūva partnerių, tarp jų: ,,Lietuvos krepšinio federacija“, ,,Dobele Lietuva“, ,,ProFlame“ ,,Smoke Dudes“, ,,Maistas Sportui“ ir daugybė kitų. O kalbant apie artimiausius planus, šiuo metu vyksta Panevėžio maratono organizavimas, kuris į miestą sugrįžta po ilgos pertraukos, tad kviečiame likti kartu ir nepraleisti informacijos apie šį ambicijų nestokojantį renginį.

Daugiau informacijos visada galite rasti Sporto ir Išsilavinimo ,,Facebook“ paskyroje – https://www.facebook.com/AUKSTAITIJOSKM arba telefono numeriu +37062391019.

Linkime likti sveikiems ir aktyviai leisti laiką!