Profesionalios krepšinio treniruotės ir Pasvalyje!


Pasvalyje sugrįžta profesionalios treniruotės kartu su treneriu Luku Neimontu. Komanda skaičiuojanti jau ketvirtus metus, šiemet žengia į aikštę su naujovėmis. 

Mylimas Pasvalio miesto, komandos treneris Lukas jau anksčiau parodė atsidavimą savo ekipai dalyvaudamas įvairiuose krepšinio turnyruose, o šį sezoną sugrįžus po pertraukos, Panevėžio miesto šventėje dalyvaujant Lietkabelio krepšinio klubo 3×3 turnyre Pasvalio krepšininkai savo amžiaus grupėje tapo čempionais. Komanda taip pat dalyvavo ir sporto festivalyje, tačiau perleido čempionų titulą Panevėžio krepšininkams.

Šiemet ekipa planuoja žengti dar vieną rimtą žingsnį – surinkus pakankamai sportininkų dalyvauti Moksleivių krepšinio lygos (MKL) pirmajame iššūkyje ir gausinti dalyvavimą kituose turnyre. Treneris teigė, kad esant palankioms epidemiologinėms aplinkybėms dalyvauti bus mėginama ir tarptautiniame BBBL turnyre Latvijoje. 

Komanda turi pagrindinį rėmėją Darius Agro, kuris visai komandai parūpino profesionalias krepšinio aprangas varžyboms, su kuriomis sportininkai tikrai išsiskiria visur. 

Aukštaitijos KM „Pasvalys“ šiuo metu Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos salėje ruošiasi paskutiniam 3×3 čempionato etapui, bei pradeda pasiruošimą 5×5 krepšinio sezonui.

Kviečiame prisijungti prie ekipos 2011-2010 metų gimimo sportininkus ir kartu siekti krepšininko karjeros numylėtoje Pasvalio komandoje  Treniruotės šį sezoną, atsižvelgus į krepšininkų amžių vyks 3 kartus per savaitę, po 1,5h. Tad laiko užteks viskam:
> individualių įgūdžių tobulinimas
> krepšinio strategija bei ypatumai
> sėkmingas darbas komandoje
> fizinis pasiruošimas bei ugdymas

Negana to, jūsų laukia įvairios krepšinio šventės, dalyvavimas LKL varžybose ir netgi susitikimai su krepšininkais!

Treneris Lukas laukia visų norinčių pradėti ar tęsti krepšinio kelią, tad nedvėjodami galite užsukti į salę ir jungtis prie mūsų krepšinio šeimos!

Artimiausiu laiku treniruotės vyks Lėvens mokykloje šiuo grafiku:

Trečiadienis 18:00 – 19:30
Penktadieniais 18:00 – 19:30