Aukštaitijos krepšinio mokykla organizuoja ne tik krepšinio treniruotes bei rungtynes, tačiau ir kitus renginius, kurie jau yra tapę tradiciniais bei pritraukia vis daugiau sporto bendruomenės dėmesio.

– Sezono atidarymo/parodomosios treniruotės, jų metu krepšinio mokyklos treneriai bei administracija supažindina vaikus ir tėvelius su jiems rūpima informacija, sezono planais bei tikslais.

– Kalėdų fiesta, šios šventės metu vaikai dalyvauja didžiuliame renginyje kartu profesionaliais krepšininkais, Kalėdų seneliu, stebi įvairiausius pasirodymus bei patys dalyvauja smagiose estafetėse ar rungtynėse, o viską vainikuoja Kalėdų senelio dovanos !

– Aukštaitijos KM mokyklinukų krepšinio čempionatas. Visos mokyklinukų komandos dalyvauja čempionate, kurio metu rungtyniauja tarpusavyje, o finalinis renginys vyksta vienoje iš didžiųjų Lietuvos krepšinio arenų. Šio čempionato tikslas – suteikti vaikams patirties bei sudaryti dar geresnes sąlygas treneriams ugdyti vaikus.

– Aukštaitijos KM darželinukų krepšinio čempionatas. Kurio metu aikštelėje 2X2 kovoja mažiausieji – darželinukai. Kiekviename mieste darželinukai aiškinasi, kurie gi darželiai yra stipriausi ir nugalėtojai dalyvauja Aukštaitijos krepšinio mokyklos darželinukų čempionato finaliniame etape. Kuris vyksta vienoje iš didžiųjų Lietuvos krepšinio arenų.

– Parodomosios treniruotės sezono pabaigoje, kurių metu tėveliai supažindinami su sezono metu nuveiktu darbu bei pasiektais rezultatais tiek krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų.

– Socialiniai projektai ir renginiai yra neatsiejama mokyklos dalis. Organizavome Jono Valančiūno krepšinio turnyrą, KK ,,Lietkabelis“ krepšinio turnyrus, dalyvavome Lietuvos Krepšinio Lygos renginiuose ir dar visoje marioje veiklų.