Savaitgalį Sporto ir Išsilavinimo Akademijos auklėtiniai alsavo krepšiniu.

Sekmadienį treneris Darius Griškėnas su savo trečiokų komanda dalyvavo draugiškame turnyre Kėdainiuose, kuriame kovėsi dėl čempionų vardo ir turnyro taurės.

Turnyre be mūsiškių komandos taip pat dalyvavo dar keturios komandos iš įvairių Lietuvos miestų: šeimininkai Kėdainių krepšininkai, taip pat komanda iš Biržų ir net dvi komandos iš Alytaus.

Nors turnyrą „Sporto ir Išsilavinimo Akademijos“ auklėtiniai pradėjo pralaimėjimu Alytaus pirmajai komandai, toliau Dariaus Griškėno treniruojami jaunieji krepšininkai nebeklupo. Solidžiu skirtumu buvo įveikta šeimininkų komanda, nugalėti Biržų sportininkai ir įveikta Alytaus antroji komanda.

Trys pergalės ir vienas pralaimėjimas panevėžiečiams garantavo antrają vietą turnyrę, sidabro medalius ir taurę. O naudingiausiu komandos žaidėju buvo išrinktas Joris Ežerskis.

Tuo tarpu, šeštadienį treneris Dovydas Veriuga ir vėl svečiavosi Vilniuje. Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U13 čempionato rungtynėse „Aukštaitijos KM“ komanda susitiko su „Sostinės KM“ VI krepšininkais.

Du kėlinius apyligiai kovoję panevėžiečiai antroje rungtynių pusėje krito į duobę ir rungtynes pralaimėjo rezultatu – 87:53.

Į labai sudėtingą grupę patekusiems aukštaičiams tai buvo jau penktoji iš eilės dvikova su komandomis iš Vilniaus. Nors visos jos buvo pralaimėtos, tačiau įgyta patritis kovojant su stipriausiomis savo amžiaus kategorijos komandomis mūsų jauniesiems krepšininkams yra neįkainojama.

Pirmosios pergalės vis dar ieškantys Dovydo Veriugos jaunuoliai, ją pasiekti bandys šią savaitę rungtynėse išvykoje su „Biržų SC“ komanda.