Sekmadienį įvyko, pirmą kartą Panevėžyje suorganizuotas Baseball5, čempionato turas.

Vakar, Panevėžyje, Durpyno sporto salėje, Lietuvos beisbolo asociacija kartu su Sporto ir Išsilavinimo Akademija suorganizavo Baseball5 suaugusiųjų čempionato III turą.

Čempionate dalyvavo komandos iš Vilniaus, Kauno, Utenos bei Radviliškio ir nors panevėžiečiai savo komandos neturėjo, tačiau tribūnose mėgavosi renginiu, kadangi tai nauja ir be galo įtraukianti sporto šaka, kurią išbandyti sudomintų kiekvieną.

Prieš pat renginio startą, Lietuvos beisbolo asociacijos prezidentas, vienintelio lietuvio žaidžiančio JAV beisbolo lygoje Deivido Neverausko, tėtis Vermidas mūsų organizacijos direktoriui Remigijui Kuodžiui įteikė garbingą apdovanojimą – „metų atradimas.

Renginio organizatoriai dėkoja rėmėjams „Maistas sportui“ ir „ProFlame Lietuva“ už įsteigtus prizus čempionato dalyviams.

Beisbolas labai sparčiai besivystanti sporto šaka Lietuvoje, o mūsų organizacija jau beveik metus organizuoja šios sportinės veiklos užsiėmimus, tad visus norinčius pabandyti raginame registruotis, kadangi treniruotės yra visiškai nemokamos!

Registracijos nuoroda:  https://forms.gle/mrLFxVwixVfedECH6