Sėkmingai prasidėjęs ,,Atostotoguauto.lt“ vidinis Aukštaitijos krepšinio mokyklos čempionatas įgauna pagreitį.

Sėkmingai prasidėjęs ,,Atostotoguauto.lt“ vidinis Aukštaitijos krepšinio mokyklos čempionatas įgauną pagreitį.
Jauniausioje grupėje Pakruojo ,,Žemynos“ mokykloje trenerio Luko Neimonto auklėtinių komanda ,,Aukštaitijos KM- Aukštaitija“ sudaryta iš Pasvalio ir Pakruojo grupių auklėtinių priėmė svečius iš Panevėžio. Pirmosios rungtynės vyko tarp ,,Aukštaitijos KM- Aukštaitija“ (treneris L.Neimontas) ir Panevėžio komandos ,,Aukštaitijos KM-Onus.lt“ (treneris L.Aviltis). Rungtynės buvo permainingos ir komandos atkakliai siekė pergalės, tačiau pabaigoje vos sveiką kailį išnešti pavyko svečiams rezultatu 16-11. Antrosios rungtynės vyko tarp šeimininkų ir taip pat svečių iš Panevėžio ,,Aukštaitijos KM-Ereliai Aukštaitijos Mediena“ (treneris B. Bakučionis). Šiose rungtynėse šeimininkai ėmėsi iniciatyvos ir palaužė svečius 31-16 rezultatu.

Viduriniojoje grupėje jau įvyko trejos rungtynės. Be pralaimėjimų kol kas keliauja moksleivių krepšinio lygos patirties turinti ,,Aukštaitijos KM- DOBELE“ (treneris D. Griškėnas) komanda. Pirmajame susitikime rezultatu 6-36 įveikė jaunesniuosius ,,Aukštaitijos KM- HUMMEL“ (treneris D.Griškėnas) varžovus, antrajame susitikime rungtyniavo prieš svečius iš Pasvalio bei Pakruojo komanda ,,Aukštaitijos KM- Aukštaitija“ (treneris L. Neimontas) šeimininkai taip pat dominavo ir 17-47 nugalėjo svečius. Trečiosios rungtynės grupėje vyko Panevėžyje tarp šeimininkų komandos ,,Aukštaitijos KM- HUMMEL“ (treneris D.Griškėnas) ir svečių ,,Aukštaitijos KM- Aukštaitija“ (treneris L. Neimontas). Susitikimas buvo permainingais ir įtemptas, pabaigoje šeimininkai persvėrė rezultatą ir laimėjo rezultatu 30-22.

Vyriausioje grupėje sužaistos jau 2 rungtynės. Savo jėgas išmėgino jauniausieji grupės atstovai, turintys Moksleivių krepšinio lygos patirties, trenerio Dariaus Griškėno auklėtiniai ,,Aukštaitijos KM-DnD autodalys“ su vyriausiais atstovais iš SK ,,Mintis“ (treneris V. Taučius) ir šeimininkams teko patirti pralaimėjimo skonį rezultatu 62-31. Kitose rungtynėse susitiko ,,Aukštaitijos KM-DnD autodalys“ (treneris D. Griškėnas) krepšininkai ir ,,Aukštaitijos KM-Romeogym“ (treneris A. Stašaitis). Rungtynės buvo sudėtingos, permainingos ir daugiau patirties turintys krepšininkai atstovaujantys komandai ,,Aukštaitijos KM-DnD autodalys“ (treneris D. Griškėnas) įveikė varžovus rezultatu 38-34.
Čempionatas įsibėgėja ir plečiasi, jau visai netrukus komandų laukia rungtynės tiek Mažeikiuose, tiek kituose miestuose, ar seksite naujienas?