Septintoji bei aštuntoji stovyklos dienos atnešė dar daugiau įspūdžių!

Toliau tęsiasi Aukštaitijos krepšinio mokyklos vaikų vasaros dienos krepšinio stovykla. Nors vasara dar net neįpusėjo, mūsų mažieji stovyklautojai jau dabar yra pilni naujų patirčių, įspūdžių ir žinių! Prabėgo dar dvi nuostabios dienos stovykloje, todėl vėl kviečiame sužinoti, ką nuveikė mūsų mažieji krepšininkai.

Septintąją stovyklos dieną mažieji krepšininkai sužinojo begalę naujų veiklų. Pirmieji dienos svečiai – policijos pareigūnai. Atvykę svečiai pasidžiaugė, jog vaikai vasarą nešvaisto laiko veltui, o sportuoja. Kiekvienas iš mūsų privalo žinoti saugaus elgesio taisykles, poilsiaujant šalia vandens. Džiugu, jog jau dabar vaikams žinių netrūksta, o policijos pareigūnai jau turimas žinias dar pagilino. Taip pat, svečiai pristatė pačią policininko profesiją, savo naudojamus ginklus ir darbo įrankius. Vaikams netgi teko pasimatuoti antrankius ir išbandyti racijas! Ką gali žinoti, galbūt šioje stovykloje vaikams kils noras ateityje dirbti policijos pareigūnais ir ginti savo šalies gyventojus. Toliau vaikai keliavo į Forum Cinemas kino teatrą žiūrėti filmo. Po tokio didelio informacijos kiekio juk reikia atsipalaiduoti ir pasimėgauti filmu draugų rate. Iškart po filmo peržiūros ir trumpo aptarimo, vaikai grįžo į mokyklą, kur jų jau laukė antrieji šios dienos svečiai – kariuomenės atstovai. Vaikams buvo pristatytas karių gyvenimas, valgis ir naudojami ginklai. Kadangi vaikams tarnauti kariuomenėje dar per anksti, pasiūlymo sulaukė mūsų treneriai. Vaikams buvo ypač smalsu paragauti kareiviškos košės, kuri pasirodė labai skani. Džiugu, jog ir patys svečiai liko patenkinti ir maloniai nustebinti vaikų smalsumu. Šiek tiek pailsėję ir pasistiprinę, vaikai susirinko į paskutiniąją dienos veiklą – anglų kalbos pamoką. Supažindinti vaikus su anglų kalbos pradmenimis atvyko mokytojas iš Anglijos. Vaikai atliko trumpą apklausą anglų kalba, kurios tema – krepšinis. Stovyklautojai ne tik pasitikrino savo žinias, sužinojo, ko dar reikėtų pasimokyti, bet ir prisiminė svarbiausius dalykus apie patį krepšinį. Atsidėkodami mokytojui, vaikai padovanojo marškinėlius su užrašu „Mes už Lietuvą“. Tikimės, jog ši dovana mokytojui primins apie mus. Štai taip praėjo septintoji stovyklos diena.

Aštuntosios dienos rytas vėl tradiciškai prasidėjo nuo rytinės mankštos. Kadangi oras pasitaikė geras, vaikai mankštinosi ir treniravosi lauke. Apšildę raumenis ir papusryčiavę, mažieji stovyklautojai vėl išbėgo į mokyklos stadioną, kuriame jų laukė minamas kartingas! Susėdę, vaikai lenktyniavo, o atmosfera ir azartas priminė tikras formulių lenktynes. Pasilinksminę ir pasivažinėję, vaikai grįžo į mokyklą, kurioje surengė kvadrato varžybas, tačiau saulėtas ir šiltas oras kvietė grįžti atgal į lauką. Grįžimas į lauką reiškia tik vieną – vandens karas! Sušlapę, tačiau laimingi, stovyklautojai grįžo atgal į mokyklą. Čia jų laukė dar viena veikla – Aukštaitijos krepšinio mokyklos logotipo piešimas. Išsekę ir laimingi mažieji krepšininkai papietavo ir sugulė, ruošdamiesi šios dienos kelionei. Šį kartą kelionės tikslas – Panevėžio kolegija. Atvykusius vaikus pasitiko malonus kolegijos personalas, kuris aprodė odontologijos, masažuotojų, elektronikos ir sporto kabinetus. Kiekviename iš jų stovyklautojai sužinojo naujų dalykų, kurie tikrai pravers ateityje. Šitaip baigėsi dar viena diena.

Praėjo jau aštuonios stovyklos dienos, o veiklų skaičius – nesuskaičiuojamas. Įspūdžiai ir naujos patirtys dar nesibaigė ir jau rytoj vaikų laukia ekskursija į Anykščių rajoną, o penktadienį – gausybė krepšinio bei galinga stovyklos uždarymo ceremonija.

Stovyklautojo Edvino mama dalinasi įspūdžiais apie stovyklą:

Edvino atsiliepimai – patys geriausi. Neturi jokių nusiskundimų, viskas patinka. Aš pati labai džiaugiuosi už visą stovyklą, ypač patinka trenerių darbas. Tikrai viskas labai šaunu ir naudinga.