SIA auklėtiniams skirta sporto diena „Cido“ arenoje – jau šį sekmadienį!

Raginame birželio 19 dieną apsibrėžti savo kalendoriuose, kadangi jau šį sekmadienį, visų mūsų akademijos auklėtinių laukia įspūdžių kupina sporto diena Panevėžio „Cido“ arenoje!

Dieną pradėsime „Dobele“ darželinukų čempionato finaliniu etapu, jo metu Panevėžio miesto bei rajono darželių mažieji krepšininkai (10:00 val.) ir futbolininkai (12:00 val.) lankantys mūsų organizuojamus užsiėmimus, kartu su savo treneriais, varžysis tarpusavyje ir sieks stipriausios komandos vardo. I-asis ir II-asis etapai buvo puikus „apšilimas” didžiajam renginiui „Cido“ arenoje, todėl tikimės didelio jaunųjų sportininkų susidomėjimo, kadangi toks renginys puiki galimybė nuo pat mažų dienų pajusti ką reiškia varžytis tokio dydžio arenoje, kurioje sportuoja aukščiausio lygio sportininkai.

Išrinkus stipriausius ir taikliausius darželinukus ant „Cido“ arenos parketo žengti eilė ateis mokyklinukams, kurie viso sezono metu dalyvaudami 3×3 vidinio čempionato etapuose rinko įskaitinius taškus, tam jog galėtų pademonstruoti savo įgūdžius didžiausioje krepšinio arenoje Panevėžyje. Finalinio mokyklinukų vidinio 3×3 krepšinio čempionato startas numatomas 13:30 val., o jame dalyvauti kviečiami visi mūsų užsiėmimus lankantys mokyklinukai t.y. nuo pačių jauniausių (1-okai) iki pačių vyriausių (8-12-okai).

Na, o dieną užbaigsime SIA partnerių 3×3 krepšinio turnyru, kuriame tikimės ne tik išrinkti stipriausią komandą, bet ir vainikuoti 2021-2022 metų sezoną bei atiduoti duoklę niekada neatsisakantiems padėti ir prie mūsų veiklos nuolat prisidedantiems pertneriams ir rėmėjams.

Dar kartą primename, jog susitinkame Birželio 19 d. (sekmadienį) Panevėžio „Cido“ arenoje, Parko g. 12.

Lauksime visų atvykstančių!