Sporto festivalis #Aktyvuoksave jau kovo 13-ąją!

Pasitikime pavasarį kartu! Sporto festivalis #Aktyvuoksave adaptavosi ir siūlo jums naują renginį! Dar neregėto formato, leidžiantis tiek mėgautis turiniu, pagal grafiką, tiek papildomu turiniu, visoms amžiaus grupėms kada tik norite. Ar galite tuo patikėti? 

Visus dalyvius kviesime prisijungti net iš pačių tolimiausių šalies kraštų ar už jos ribų. Jau kovo 13 d. festivalis atvers net 3 YOUTUBE kanalus! Kanaluose turinio bus daug ir kokybiško.

Paskaitų kanale klausysimės geriausių sporto mokslininkų Lietuvoje – Alberto Skurvydo ir Nerijaus Masiulio pristatymų, sveikatos specialisčių – Alos Kuzminės ir Eglės Dvilevičienės ir aukščiausio lygio vadybos specialistų – Almanto Krikščiūno ir Mindaugo Balčiūno! Tik patys geriausi specialistai dalinsis savo patirtimi ir žiniomis. Ar kur nors dar galite gauti tiek žinių per vieną dieną?!

Sportininkų kanale tikrą pirtį kurs geriausias Lietuvoje sporto žurnalistas Karolis Tiškevičius iš modernios studijos pačioms ryškiausioms sporto žvaigždėms! Kalbinsime legendinį krepšininką ir filantropą Rimantą Kaukėną, Dakaro nugalėtoją sunkiausioje klasėje Arūną Gelažninką, disko metimo pasaulio čempioną Andrių Gudžių, daugkartinį pasaulio ir Europos čempionatų laimėtoją ir prizininką Jevgenijų Šukliną, aukščiausios JAV beisbolo lygos žaidėją Dovydą Neverauską ir krepšinio klubo ,,Lietkabelis“ iškalbingąjį brolį Paulių Valinską! Ar dar yra garsesnių sportininkų?! Klausimus jiems galėsite užduoti ir Jūs! 

Treniruočių kanale stiprinsime raumenis su Lietuvos krepšinio federacijos, talentų kartos fizinio rengimo treneriu – Aurimu Bikulčiu, Lietuvos beisbolo asociacija supažindins su beisbolas-5 šaka ir mokys žaisti šį žaidimą, Sportas Basomis komanda pasirūpins kūno rengybos treniruotėmis kiekvienai amžiaus grupei, Panevėžio futbolo akademija mokys futbolo gudrybių, taip pat Sporto ir išsilavinimo akademija ruošia patrauklias krepšinio treniruotes!  

Norint atsipalaiduoti ir užsiimti rankdarbiais – Jurgitėlės amatai ir vaikų žaidimų kambarys ,,Sraigė“ mokys kaip pasigaminti atributikos sporto sirgaliams! 

Veiklos tiek daug, kad tik spėk žiūrėti! Renginio organizatoriai džiaugiasi, jog pavyko visus suburti į vieną renginį ir sukurti tokią šventę! Renginys nemokamas, tačiau kviečiame visus žiūrovus prisidėti prie sporto organizacijų šiuo laikotarpiu ir paremti norima suma. Siekiant reguliuoti srautus ir dovanoti prizus prašome užsiregistruoti: https://forms.gle/k7Kdtbku5Vq2SwUT6

Kas gali būti geriau nei #aktyvuoti save ir šeštadienį praleisti turiningai?

Dėkojame renginio partneriams be kurių šis projektas nebūtų toks didelis! Informaciniam partneriui – ,,Jūsų Panevėžys“, generaliniams rėmėjams – ,,Aurida“, ,,Panevėžio pramonės parkas“, ,,Proflame Lietuva“ ir ,,Dobele“, rėmėjams – „Smoke dudes“, ,,SIR“, ,,Speedway kartodromui“ ir partneriams – ,,Jurgitėlės amatai“, vaikų žaidimų kambariui ,,Sraigė“, Panevėžio miesto savivaldybei, Panevėžio futbolo akademijai ,,Panevėžys“, šokio mokyklai ,,Motus“, klubui ,,Dviračiai“, Lietuvos krepšinio federacijai, Lietuvos beisbolo asociacijai, sportas Basomis komandai, krepšinio klubui ,,Lietkabelis“, ,,International basketball university“, ,,Megamas“ ir visiems prisidėjusiems! 

Tiksli renginio programa jau netrukus!