Sports and Education Academy atnaujina treniruočių procesą nuo balandžio mėnesio nuotoliniu būdu!

Mieli Sports and Education Academy bendruomenės nariai, susidariusi situacija pasaulyje pakeitė ir mūsų gyvenimą, dar labiau parodydama, kokie priklausomi vieni nuo kitų mes esame. Todėl norime padėkoti jums už supratingumą bei bendradarbiavimą šiuo ypač svarbiu laikotarpiu. Džiaugiamės, kad jau visą savaitę kartu su savo atžalomis sportuojate namuose ir taip saugote save bei aplinkinius. SAE Academy treneriai ir administracija kasdien deda pastangas, jog nuotolinis treniruočių procesas būtų kuo įdomesnis, įvairesnis ir produktyvesnis.

Dauguma pasaulio sporto specialistų, ekspertų ir pedagogų, mūsų partneriai iš Lietuvos krepšinio federacijos ir Futbolo federacijos nuotolines treniruotes įvardina kaip vieną sėkmingiausių sportinės veiklos pavyzdžių šios krizės laikotarpiu.

Akivaizdu, kad norint įveikti visą pasaulį sukausčiusį koronavirusą, karantino sąlygomis reikės gyventi ir balandžio mėnesį. Siekiame, kad mūsų auklėtiniai palaikytų sportinę formą, išsaugotų socialinius ryšius su komandos draugais ir treneriu. Dar vienas esminis organizacijos prioritetas – išsaugoti jūsų mėgstamo trenerio darbo vietą.

Suprasdami daugelio jūsų neapibrėžtą finansinę situaciją, treniruočių kainas mažiname daugiau nei pusiau. Nuotolinės treniruotės balandį 1-10 klasių moksleiviams kainuos tik 13 eurų, darželinukų įgūdžių akademijos treniruotės kainuos tik 10 eurų mėnesiui. 

Registracija į futbolo ar krepšinio treniruotes rasite: 

https://forms.gle/mJ4TWaERZidN8xip7

Tikslus treniruočių grafikas bus sudarytas atsižvelgus į užsiregistravusiųjų kiekį.

Organizacijai gyvybiškai svarbus yra kiekvienas jos žaidėjas ir komanda. Esame inovatyvi ir ambicinga organizacija, stengiamės suteikti tik geriausias emocijas ir profesionalų bei šiuolaikišką požiūrį į sportą kiekvienam bendruomenės nariui. Todėl bet kokios pajamos mums leidžia išlaikyti trenerių darbo vietas ir užtikrinti sėkmingą organizacijos dabartį bei ateitį. Visa bendruomenė jau ne kartą įrodė savo vienybę, geranoriškumą ir pilietiškumą. Dabar yra puikus laikas tai dar kartą patirti, remiantis tarpusavio pagarba ir pasitikėjimu bei įveikiant didžiausius gyvenimo iššūkius. Tikimės, kad ši kaina jums nepasirodys per didelė finansinė našta ir visi kartu galėsime judėti link svarbiausių gyvenimo ir krepšinio pergalių.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysime telefonu +37062391019  ir el.. paštu sportandeducationacademy@gmail.com