Trumpai apie gausybę mūsų partnerių! (1 dalis) Galbūt prie šių socialiai atsakingų organizacijų norite prisidėti ir Jūs?

Krepšinio sezonui beveik pasiekus finišo tiesiąją norime Jums pristatyti mūsų draugus ir partnerius. Džiaugiamės, jog jų jau turime tiek daug, be kurių negalėtume mėgautis tokiu kokybišku ir įdomiu krepšiniu. Kiekviena organizacija prisideda prie AKM tobulinimo, tad kviečiame į kiekvieną iš jų pažvelgti iš arčiau.

Prekybos ir pramogų centre „Rožynas“ įsikūrusi vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų laisvalaikio erdvė „Go Jump“ suteikia išskirtinę galimybę mūsų jauniesiems krepšininkams pasilinksminti. Po sezono MKL mūsų jaunuoliai ten surengė sezono uždarymą, kurio metu užsitarnautą laisvalaikį leido šokinėdami ant batutų.

Sveikatingumo ir sporto klubas „Romeo“ siūlo mūsų bendruomenei kūno tobulinimo paslaugas. Šiame klube galima rasti erdvę treniruoklių salę, plataus spektro masažo pasirinkimą ir netgi 6 vietų infrasauną. Taip pat šis sporto klubas siūlo naujausio dizaino treniruoklius su Europos Sąjungos sertifikatais bei puikiai vedinamas patalpas. Trumpai tariant, mūsų bendruomenė neilgai trukus galės varžytis kultūrizmo varžybose.

Dar vieni geri mūsų draugai – „KK Nevėžio“ ir „Lietkabelio“ komandos. Šios komandos leidžia mūsų mažiesiems krepšininkams sudalyvauti aukščiausio lygio LKL dvikovose ir netgi užlipti ant parketo. Taip pat abi komandos atkeliauja aplankyti mūsų per įvairias šventes. Džiugu, jog skirtingi krepšinio lygiai palaiko šiltus ryšius, tai puiki motyvacija tiek vaikams, tiek tėveliams.

Vieni didžiausių mūsų partnerių – Cido arena. Jei ne šie mūsų draugai, mūsų jaunieji krepšininkai neturėtų galimybės rengti savo čempionatus tikrų tikriausioje arenoje. Norime pasidžiaugti, jog vaikai gali patirti tikrą krepšinio rungtynių atmosferą ir žaisti, kaip aukščiausio lygio krepšininkai. Ką gali žinoti, galbūt, visi jie vieną dieną savo žaidimu privers pakilti visas Cido arenos žiūrovų tribūnas.

Mūsų draugai „AoneSport.LT“ yra tikri maisto papildų ir vitaminų asai. Neveltui jų šūkis – „Geriausi renkasi geriausius“. Džiaugiamės, jog galime bendradarbiauti su tokio lygio įmone, kuri suteikia mums dovanas įvairioms šventėms. Prekių asortimentas čia net nesuskaičiuojamas, tačiau apsilankę šioje parduotuvėje gausite konsultacijas iš tikrų profesionalų.

Jaukiai įrengtas vaikų žaidimų kambarys „Sraigė“ kviečia visus smagiai praleisti laiką. Dažnai tėveliams tenka skubiai išvažiuoti, tačiau atžalai tikrai smagiau tuo metu pramogauti. „Sraigė“ siūlo išeitį šiai problemai. Vaikai čia suras begalę skirtingų žaidimų ir veiklų. Na,  o kadangi mūsų krepšinio lygoje tokiu problemų nėra, mes čia ateiname atšvęsti savo mažųjų krepšininkų sezono uždarymo.

Moderniausi mūsų partneriai – „Prima Power“. Ši kompanija garsėja savo lazerių bei lakštinio metalo technologijomis. Džiaugiamės, jog pavyko atkreipti tokios įmonės dėmesį, ši įmonė yra viena pirmaujančių visame pasaulyje! Šie mūsų draugai kiekvieną sezoną pasirūpina išskirtinio inventoriaus papildymu.

Dar vieni mūsų draugai – parduotuvė „Laikas“. Šie įsteigia prizus mūsų organizuojamiems renginiams bei čempionatams, argi nesmagu gauti tokią dovaną už pataikytą metimą krepšinio aikštelėje?

„Kiečiausi“ mūsų partneriai – „Plieniai stogaiLT“. Šios įmonės pagrindinė veikla – plieniniai stogų ir tvorų gaminiai bei jų priedai. Šie draugai nuolatos dalinai finansuoja mūsų organizuojamus projektus. Pavyzdžiui – treniruotės su vienu geriausiu Lietuvoje vaikų krepšinio specialistu „plieniniu“ Šarūnu Mickumi arba dieninės vasaros stovyklos. Norime pasidžiaugti, jog „Plieniniai stogaiLT“ smarkiai prisideda prie mūsų jaunųjų krepšininkų tobulėjimo.

Krovinių ir keleivių pervežimo įmonė „Greitas reisas“ taip pat palaiko glaudžius ryšius su mumis. Šie draugai šį sezoną pasirūpino vaikams reikalingo inventoriaus papildymu. Ši įmonė visada yra pasiruošusi suteikti kokybiškas transporto ir persiuntimo paslaugas bei suteikti aukščiausią aptarnavimo kokybę. Džiugu, jo patys galėjome tuo įsitikinti.

Džiaugiamės ir dar vienais mūsų draugais – sportinių drabužių gamintojais „Hummel“. Čia galima rasti bene plačiausią sprotinių prekių asortimentą. Gamintojai yra pelnę tarptautinį pripažinimą, o jų logotipas atpažįstamas visame pasaulyje. Šie draugai įsteigia prizus įvairiuose mūsų renginiuose.

Aivas.lt – kvalifikuotų automobilių remonto meistrų komanda, kuri visada yra pasirengusi sutvarkyti bet kokį automobilį. Jie ne tik remontuoja, bet ir konsultuoja. Dažniausiai konsultacijos prireikia mūsų treneriams, kuriems per skubėjimą į treniruotes tenka kreiptis į meistrus. „Aivas.lt“ meistrai visada pasiruošę padėti.

Adorma-roletai Jums, tai įmonė, kuri pasirūpins Jūsų langų grožiu bei saugumu, aukšta kokybė bei puikus aptarnavimas leido šiai įmonei pasiekti gausybę klientų bei prisidėti prie mūsų bendruomenės, dar labiau papildant mums reikalingu inventoriumi.

Ir žinoma, kaip gi be mūsų draugų, be kurių nepraeina nei vienas projektas – Panevėžio miesto savivaldybė. Kartu užtikriname, jog visi projektai būtų maksimaliai kokybiški ir visiems prieinami. Norime padėkoti už bendradarbiavimą ir tikimės, kad ateityje kartu nuveiksime dar begalę darbų.

Taigi, šitokia galybė partnerių ir draugų prisideda prie visos Aukštaitijos krepšinio mokyklos veiklos. Smagu, jog turime pačių įvariausių draugų – nuo batutų parko iki autoserviso. Tik kartu galime užtikrinti pačias geriausias emocijas tiek krepšinio aikštelėje, tiek už jos ribų.