TRUMPAI APIE GAUSYBĘ MŪSŲ PARTNERIŲ (2 DALIS)

Tęsiame artimesnį supažindinimą su mūsų draugais ir partneriais, be kurių AKM neįsivaizduoja savo kasdienybės. Kiekvienas iš jų yra labai skirtingas, o tuo mes tikrai džiaugiamės. Kviečiame dar kartą apžvelgti mūsų draugus iš arčiau.

Be jokios abejonės, jei mūsų partneriai rengtų grožio konkursą, vienbalsiai laimėtų „Lietkabelis dance team“. Merginos šoka ne tik „Lietkabelio“ rungtynėse, bet ir apsilanko pas mus. Džiaugiamės, jog tokio lygio šokėjos mūsų rungtynėse bei renginiuose kuria tikrai šaunią atmosferą.

Vieni linksmiausių mūsų draugų – vaikų žaidimų kambarys „Krokolandas“, įsikūręs Kėdainiuose. Čia vaikai gali žaisti ir dūkti visą dieną. O nuo 6 metukų gali pasilikti vieni, tai labai patogu užimtiems tėveliams. Be to, tiek žaidžiantys vaikai, tiek ir juos atlydėję tėveliai neliks alkani – čia galima užsisakyti gardžių picų, bulvyčių, užkandžių, suvalgyti ledų, atsigaivinti įvairiais gaiviaisiais gėrimais ar pasimėgauti vietoje gaminama kava.

Mūsų prizų steigėjai vaikams – „Dobelė“. Šie mūsų partneriai visada džiugina mūsų jaunuosius krepšininkus šauniais prizais. Visada džiugu matyti, kaip jaunimas džiaugiasi pergalėmis, nors ir mažomis. O motyvacija mūsiškiams – neatsiejama sporto dalis. Smagu, jog turime draugų, kurie tuo pasirūpina.

„GNUBasket“ yra tikri nuotraukų meistrai. Jų socialinių tinkų paskyrose galima rasti tikrai įspūdingų nuotraukų iš įvairių varžybų. Smagu, jog galime bendradarbiauti.

„X.O. distillery“ – neįprastos koncepcijos restoranas, išskirtinio interjero pagalba padalintas į dvi dalis. Čia mėgausitės puikia virtuve ir aukštos kokybės gėrimais, pabėgsite nuo kasdienybės rutinos ir pasinersite į naujų skonių pasaulį. Džiugu, jog esame draugai.

Dar vieni mūsų draugai, kurie taip pat siūlo gerą laiką tiek vaikams, tiek jų tėveliams – „Nemo vaikų pasaulis“. Žaidimų kambarys Anykščiuose kviečia vaikučius švęsti gimtadienius ar tiesiog smagiai praleisti laiką! Galbūt tai taps jūsų vaikų kito gimtadienio vieta?

Dar vieni laisvalaikio namai, tačiau šį kart iš Pasvalio – „Naminukas“. Šie mūsų draugai kviečia į svečius žaisti, mokytis, pramogauti ir švęsti gražiausias metų šventes, kuriose veiklos užteks ir mažiems ir dideliems. Rūpestingas personalas pasirūpins jūsų nuotaika.

Laikraštis „Sekundė“ rūpinasi, jog naujienas apie mus perskaitytų visas Panevėžys. Džiaugiamės, jog čia galime perskaityti straipsnius apie save. Visada malonu žinoti, jog mūsų krepšinio mokykla sulaukia susidomėjimo iš gimtojo miesto.

Gera žinoti, jog esame ne vieni, o turime tokį būrį draugų. Tik jų dėka galime mėgautis tokiu kokybišku ir įdomiu krepšiniu, o laikui bėgant – tobulėti. O gal ir jūs norite prisidėti prie šių organizacijų?