Turime dar vienus naujus partnerius

Aukštaitijos krepšinio mokyklos partnerių ratas ir vėl padidėjo! Prie mūsų prisijungė „DnD autolaužynas“, kurio pagrindinė veikla – naudotų automobilių supirkimas ir jų detalių pardavimas. Nors ši partnerystė visiškai šviežia, tačiau jos tikslas visiškai aiškus – kartu siekti pačių aukščiausių tikslų. Tik darbas komandoje padeda būti geriausiems! Kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų naujais draugais.

Pakalbinome įmonės vadovą Donatą Rutkauską:
1. Kaip pristatote savo įmonę? Kokią veiklą vykdote?
Mano įmonė perka ir surenka senus, nenaudojamus ar daužtus automobilius. Taip pat, pardavinėjame naudotas automobilių detales.

2. Nuo ko ir kaip prasidėjo jūsų ir Aukštaitijos krepšinio mokyklos bendradarbiavimas?
Asmeniškai mano bendradarbiavimas prasidėjo nuo pomėgio krepšiniui. Su Aukštaitijos krepšinio mokykla susipažinau žaisdamas jūsų turnyruose. Taip ir prasidėjo partnerystė.

3. Kokius bendrus tikslus jau spėjote išsikelti?
Bendrų tikslų kelti dar neskubame, kadangi partnerystė visai šviežia. Tikiuosi, jog bendradarbiavimas atneš abipusės naudos.

4. Ar jau teko pažinti mūsų kolektyvą? Kokie įspūdžiai?
Taip, pažįstu keletą jūsų kolektyvo narių. Su jais teko bendrauti ne tik krepšinio aikštelėje. Visi kolektyvo nariai yra puikūs žmonės.

5. Ko palinkėtumėte visai Aukštaitijos krepšinio bendruomenei?
Palinkėčiau ir toliau sėkmingai plėstis, daugiau bendradarbiauti su jaunimu, mokyti juos krepšinio paslapčių ir, žinoma, kartu siekti užsibrėžtų tikslų!