Ukmergėje teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 čempionate pirmają pergalę pasiekti bandę trenerio Beno Bakučionio auklėtiniai svečiuose nusileido „Ukmergės SC“ I krepšininkams rezultatu – 34:75.

Priešsezoniniame turnyrę, Kaune, jau susitikusios komandos rungtynes pradėjo gana apyligiai ir po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo tik 6 taškų pranašumą, tačiau visas rungtynes nulemė stipriai pralaimėtas antrasis kėlinys, po kurio atsigauti panevėžiečiams jau nebepavyko.

Tai buvo antrasis „Aukštaitijos KM“ III pralaimėjimas MKL U12 čempionate, tačiau treneris neslepė optimizmo, kadangi tris kėlinius buvo kovojama apyligiai, o tokios duobelės, kaip antrajame kelinyje, įsibegėjus sezonui turėtų išnykti.

Rezultatyviausias aukštaitijos komandoje buvo Nojus Urbonas pelnęs 9 taškus; Dominyko Žylio sąskaitoje – 8; Dovydas Nosovas surinko – 7; Danas Laurinavičius – 6; Agnius Malinauskas ir Martynas Mallišauskas po 2.

Kitas rungtynes Beno Bakučionio treniruojama komanda žais namuose prieš „Panevėžio SC“ II komandą.