Varžovų gynyboje strigę dobeliukai, baigė pasirodymą MKL U14 čempionate.

Lemiamose Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U14 B diviziono čempionato rungtynėse dėl kitų metų diviziono pajėgumo Aukštaitijos KM „Dobele“ komandai teko pripažinti Kauno KM „Žalgiris“ III krepšininkų pranašumą. Seriją kauniečiai laimėjo rezultatu – 2:1.

Panevėžio Ąžuolo progimnazijoje vykusias rungtynėse panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu – 41:57 (12:6, 10:14, 11:22, 8:15).

Charakterį rungtynių pradžioje demonstravę dobeliukai pirmajame rungtynių kėlinyje kauniečius surakino savo aktyvioje gynyboje (12:6) ir nors antrasis kėlinys svečiams buvo sėkmingesnis, tačiau iki pat trečiojo ketvirčio pradžios „Žalgirio“ krepšininkai nė karto nebuvo priekyje (22:20). Po ilgosios pertraukas svečiai į aikštelė įėjo su kita energija ir kėlinį pradėjo spurtu 11:0, kas jiems leido, prieš lemiamą ketvirtį, įgyti apčiuopiamą pranašumą (33:42). Nors ketvirtajame kėlinyje Dariaus Griškėno treniruojama komanda dar bandė kabintis, tačiau pramesti metimai iš po krepšio ir neatkovoti kamuoliai gynyboje to padaryti neleido, o įsismarkavusio kauniečių trenerio įkvėpti žalgiriečiai rungtynes užbaigė išlaikydami turėtą persvarą.

Po šio pralaimėjimo Aukštaitijos KM „Dobele“ komanda baigė savo pasirodymą MKL U14 B diviziono čempionate užimdami 13 vietą, iš 35 dalyvavusių komandų.

Aukštaitijos KM „Dobele“: Armandas Ramanauskas – 11; Ignas Poška – 8; Matas Dagys – 7; Ugnius Kazokas – 5; Gabrielius Budreika ir Džiugas Kochanauskas po – 4, Pijus Diponas – 2.