Jau devintą vasarą organizuojama stovykla nenustoja stebinti kūrybingumu! Krepšiniui skirtoje stovykloje laukiami visi vaikai nuo 4 metų iki 12 metų. Kiekvieno stovyklautojo šiemet laukia itin aktuali nūdienos tema – aplinkosauga. Susipažinsime su gamtos išsaugojimo galimybėmis per žaidimus ir įvairias veiklas. Visi kartu sodinsime medžius. Taip pat, stovyklautojai pramogaus žaidimų kambaryje ,,Musės salto“, E-sporto akademijoje, wake parke, poilsio ir pramogų parke. Be pramogų laukia ir turistinis žygis link Berčiūnų, edukacijos ir pažintys su profesijomis bei sportininkais. Kasdien sportuosime po 2 kartus profesionaliose krepšinio treniruotėse, kurias ves patyrę treneriai ir valgysime net 3 kartus per dieną! 

Ikimokyklinio amžiaus stovyklautojų laukia panašus dienos ritmas, kaip ir darželyje, tad adaptuotis naujoje aplinkoje su naujais draugais problemų nekils.

Mokyklinio amžiaus sportininkų laukis ir papildomos sporto psichologijos, taktikos, etikos ir kitos paskaitos, reikalingos siekiant profesionalaus krepšininko karjeros. 

Stovykla vyks beveik visą vasarą, jums tereikia pasirinkti pageidaujamas datas registruojantis!
Stovyklos kaina su pramogomis, maitinimu, profesionaliais vadovais bei treneriais prasideda tik nuo 89 eurų 5 darbo dienoms! 

Daugiau informacijos ir registracijas į įvairias stovyklas rasite:

Ikimokyklinio amžiaus vaikams – https://forms.gle/h3PxEmYcxYsUqh8C6

Mokyklinio amžiaus vaikams, besimokantiems Panevėžio mieste –  https://forms.gle/h3PxEmYcxYsUqh8C6