Viskas ką reikia žinoti prieš MKL U12 „Pirmojo iššūkio“ startą.

MKL

Sporto ir Išsilavinimo Akademiją atstovaujančios komandos

Sporto ir Išsilavinimo Akademija Moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 čempionato (gimę 2010 m. ir jaunesni) startą pasitinka su išaugusiu komandų skaičiumi.  Šiame čempionate turėsime net 3 komandas: Aukštaitijos KM – „Megamas“ , Aukštaitijos KM – „Pasvalys“ ir „Aukštaitijos KM III“. Dviems šių komandų treneriams tai bus debiutinis sezonas MKL. Be patirties ,,Pirmajame iššūkyje“ jau turinčio Dovydo Veriugos, šiemet vyriausiojo trenerio, poste debiutuos Lukas Neimontas ir Benas Bakučionis. Benas čempionatą pasitinka atstovaudamas komandą pavadinimu – „Aukštaitijos KM III“, kuri pasiruošimą sezono startui pradėjo jau praėjusį mėnesį dalyvavymu draugiškame turnyre Kaune, kuriame buvo pasisemta naudingos patirties, praversiančios tiek treneriui, tiek žaidėjams debiutiniame sezone Moksleivių krepšinio lygoje. Kitas debiutuosiantis treneris, savo ruožtu, taip pat pradėjo ruoštis sezonui. Draugiškos rungtynės su Beno ir Dovydo komandomis, aktyvios treniruotes, žaidimo sistemų šlifavimas bei komandiškumo kūrimas – taip atrodo trenerio Luko Neimonto treniruotės, kuriomis jis ruošia savo Aukštaitijos – KM „Pasvalys“ komandą Moksleivių krepšinio lygos startui. Na, ir trečiasis treneris, jau spėjęs apšilti kojas ,,Pirmojo iššūkio“ čempionate yra Dovydas Veriuga, kuris su dideliu nekantrumu laukia praėjusiame sezone sukauptą patirtį paversti privalumu ir pamėginti visus nustebinti su savo atstovaujama komanda Aukštaitijos KM – „Megamas“.

Pogrupis ir varžovai

Visos anksčiau paminėtos komandos, remiantis teritoriniu principu, pateko į tą patį G pogrupį. Šiame pogrupyje be šių trijų komandų dar yra šešios bendraamžių komandos, o iš viso pogrupyje varžosi devynios komandos. Trenerio Dovydo Veriugos, Beno Bakučionio ir Luko Neimonto komandos dviejų ratų sistema varžysis ne tik tarpusavyje, bet ir su kitomis grupės komandomis, tad kiekvienos komandos laukia mažiausiai šešioliką intriguojančių dvikovų. Į II čempionato etapą patenka 2-3 vietas visuose aštuoniuose čempionato pogrupiuose užėmusios komandos (16 komandų). Į III etapą patenka 1-ąsias vietas visuose pogrupiuose užėmusios komandos (8 komandos). Be Sporto ir Išsilavinimo Akademiją atstovaujančių komandų G pogrupyje taip pat varžosi „Kupiškio KKSC“, „Panevėžio SC I“, „Panevėžio SC II“, „Utenos DSC“, „Ukmergės SC I“ ir „Ukmergės SC II“ komandos.

Artimiausios rungtynės

Pirmieji čempionate startuos Trenerio Dovydo Veriugos ir Benu Bakučiono auklėtiniai, kurie sezoną atidarys tarpusavio „derbiu“ jau kitą savaitę. Tikslią rungtynių datą ir laiką bei tiesioginę transliaciją bus galima rasti mūsų „Facebook“ paskyroje – Sporto ir Išsilavinimo Akademija/Sports and Education Academy. Tuo tarpu Lukas Neimontas namuose savo debiutinėse rungtynėse susikaus su „Panevėžio SC I“ jaunaisiais krepšininkais. Šių ir visų kitų MKL rungtynių datas ir transliaciją taip pat bus galima rasti mūsų „Facebook“ paskyroje.